تبلیغات
تصاویر زیباسازی نایت اسکین

ابزار وبلاگ
در این وبلاگ
در كل اینترنت

مترجم سایت

آموزش رانندگی+ رانندگی+ آموزش رانندگی با دنده اتوماتیک +مربی آموزش رانندگی+ آموزش رانندگی به گواهینامه دارها+ ranandegi+ آموزشگاه رانندگی+رانندگی تدافعی +driving+ بهترین مربی رانندگی+ مربی تعلیم رانندگی + آموزش رانندگی مجازی+ آموزش رانندگی خصوصی+ریس +آموزش - آشنایی با مشاهیر اتومبیلرانی جهان(مایکل شوماخر)
 
آموزش رانندگی+ رانندگی+ آموزش رانندگی با دنده اتوماتیک +مربی آموزش رانندگی+ آموزش رانندگی به گواهینامه دارها+ ranandegi+ آموزشگاه رانندگی+رانندگی تدافعی +driving+ بهترین مربی رانندگی+ مربی تعلیم رانندگی + آموزش رانندگی مجازی+ آموزش رانندگی خصوصی+ریس +آموزش
 
 

نام : مایكل شوماخر

ملیت : آلمانی

تاریخ تولد : 13 دیماه 1347، كرپن ، آلمان

با داشتن هفت عنوان قهرمانی فرمول یك «مایكل شوماخر» اغلب به عنوان بزرگترین و بهترین راننده تاریخ این رقابتها شناخته می شود و این برای پسر یك كارگر آجرچین از خانواده ای سطح پایین ، سرنوشتی باور نكردنی است . 

استعدادهای درخشان با سن و سال بروز نمی كنند. همانطور كه مردم می گویند و مایكل هم زمانی كه خیلی جوان بود آن را تصدیق می كند. وقتی كه او فقط 4 سال داشت ، پدرش «رالف شوماخر» موتور كارت او را با یك موتورگازی جابجا كرد و بهبود بخشید. مایكل به همراه پدرش در یك باشگاه كارتینگ در محل زندگی شان عضو می شود و  بلافاصله همه ناظران و حضار را تحت تأثیر قرار می دهد به طوری كه عكسی از او در یك روزنامه با تیتر « كوچك ولی سریع » چاپ می شود .

در سن 6 سالگی او در اولین مسابقات باشگاهی شركت كرده و توانست به مقام اول دست پیدا كند. او با كارتی كه پدرش از وسایل دست دوم ساخته بود در این مسابقه شركت كرده بود. وی بعداً اظهار كرد: "مطمئنا این ارزانترین كارتی بود كه تا به حال دیده بودم!" كارت به یك موتور 100 سی سی مجهز شده بود و پدرم آن را از لوازمی كه اعضای باشگاه كرپن دور ریخته بودند، ساخته بود. همچنین پدرم می بایست شاسی كارت را برای اینكه اندازه من شود كوتاه می كرد بطوریكه همانند یك شاسی استاندارد كارایی داشته باشد.

این بار جای شك و تردیدی باقی نمانده بود كه این پسر كوچك استعدادی خارق العاده و غیر معمول دارد. پدر و مادر مایكل برای حمایت از او در مسابقات تصمیم گرفتند تا بیشتر كار كنند و فعالیت خود را در زمینه كارتینگ گسترش دهند. پدرش ماشین های تفریحی را در باشگاه كرپن اجاره می داد و مادرش الیزابت مسئولیت كافه تریا باشگاه را به عهده گرفته بود. همچنین مایكل در این شرایط فرصت خوبی بدست آورد كه تا آنجا كه می توانست رانندگی كند (كه بعدها در مورد برادرش «رالف» هم همین گونه بود.) بطوریكه همیشه درحال اصلاح مهارت های رانندگی اش بود. مایكل با كسب نتایج خیره كننده توانست «گرت نواك» را متقاعد كند تا حامی مالی او شود . بطوریكه متقاعد شده بود این راننده جوان شایسته حمایت در مسیر درست است.

در سال 1984 ، برای اولین بار در مسابقات قهرمانی آلمان رده سنی نوجوانان شركت كرد. او در پایان فصل توانست طرفداران زیادی قبل از شروع مسابقات فصل آینده پیدا كند! در سال 1985 جایگاهش در مسابقات رده سنی نوجوانان CIK-FIA كه در پیست «لومانز» برگزار شد مقام فوق العاده نایب قهرمانی بود. مایكل در طول مسابقه بخاطر قدرت قهرمانی «گیلاردی» ، جرأت حمله كردن نداشت. "مایكل پسر بسیار با احتیاطی بود، وقتی وارد چادر ما شد با خجالت سلام كرد." خاطره ای از كتاب وقایع50 سال كارتینگ نوشته «جان كارنو تنینی» ، كسی كه درحال حاضر تیم كاری CRG را هدایت می كند و آن روزها برند Kali را برای مسابقات شوماخر مدیریت می كرد. "او خیلی سریع و خیلی ماهر بود به ویژه در هوای بارانی، اما هنگامیكه پشت فرمان برای مسابقات قرار می گرفت، در پیست فاقد جنگندگی لازم بود. هرچند او بعدها این ضعف را جبران كرد هنگامیكه تغییر مسیر داد به سمت ورزش های موتوری ! "

در سال 1986، برای اولین بار در رده سنی جوانان در گروه ICA با نام مستعار «شومی» به رقابت پرداخت و روی سكوی قهرمانی اروپا ایستاد . یك سال بعد در بهترین زمان شانس به او رو كرد. در حالیكه در دور آخر مسابقه در جایگاه سوم مسابقه در پیست گوتنبرگ سوئد بود، تصادفی بین «ماسیمیلیانو اورسینی» و «الساندرو زاناردی» رخ داد و او توانست عنوان قهرمانی اروپا را در دور آخر به خود اختصاص دهد و افتخار دیگری به افتخارات ملی آلمان بیفزاید .

كسب این مقام در اروپا عامل تأثیرگذاری در ادامه زندگی حرفه ای مایكل شوماخر بود،  چراكه او را قادر ساخت در سال 1988 در مسابقات «تك سرنشین» آغاز به كار كند . تنها با 19 سال سن «شومی» در مسابقات «فرمولا كونینگ» یك سر و گردن از رقبایش بالاتر بود، همچنین در مسابقات قهرمانی «فرمولا فورد» اروپا توانست مقام دوم را به دست آورد . «ویلی وبر» شوماخر را در تیم فرمول سه خود عضو كرد، پس از آن مایكل بعنوان اولین آلمانی نایب قهرمان مسابقات 1989 و مسابقات جایزه بزرگ «فرمول سه ماكائو» در سال 1990شد. در همان سال او به تیم تازه شكل گرفته «مرسدس» در مسابقات قهرمانی استقامت پیوست، كه باعث شد او به عنوان ستاره فرمول یك پشت فرمان ماشین تیم «جردن» در سال 1991 در مسابقات «جایزه بزرگ بلژیك» بنشیند. از آن زمان به بعد فرمول یك دانست كه یكی از ستاره های آینده این رشته كشف شده است، اما هیچكس هنوز نمی توانست تصور كند كه این جوان آلمانی قادر خواهد بود ركورد پنج قهرمانی جهان «فانگیو» را بشكند و هفت جام قهرمانی جهان را بالای سر ببرد .

مایكل در كنار فرمول یك هیچ وقت عشق خود را به كارتینگ پنهان نكرد. تمرینات منظم پشت فرمان كارت، به او این جرأت را داد كه وقتی در بالاترین مقام در رشته خود (فرمول یك) ‌بود با راننده های جوان و حرفه ای كارتینگ به رقابت بپردازد تا در سال 1996 جام قهرمانی مسابقات «موناكو» را بالای سر ببرد و همچنین در سال 2001 در مسابقات «فرمولا سوپر A» قهرمانی جهان در پیست كرپن كه متعلق به خود بود در دور نهایی توانست با آرامش و ذهنی آرام در زیر باران شدید مقام اول را از  «نیك روزبرگ» و «لوئیز همیلتون» گرفته و به خود اختصاص دهد. از آن به بعد مایكل در چندین مسابقه كارتینگ دیگر از جمله در «لاس وگاس» و همچنین مسابقات ملی آلمان شركت كرد . او همچنین در سال های 2004 تا 2007 در بعضی از پروژه های كاری كمیته جهانی كارتینگ همكاری كرد . در واقع او بدون كارتینگ نمی تواند زندگی كند ، نظم و انضباطی كه براستی همه چیز به او داد .

نوع مطلب :
برچسب ها :
درباره وبلاگ


ضمن خیر مقدم به شما بازدیدکننده عزیزبه استحضار شما دوست عزیز می رساند که مرکز بین المللی رانندگی کریمی با تجربیات بین المللی و اساتید فوق حرفه ای در سطوح مختلف جهت برگزاری دوره های مختلف از سطح مبتدی برای گواهینامه دارهای فاقد مهارت تا سطح فوق حرفه ای برای ریس اعلام آمادگی دارد. تجربه+دانش+تعهد+تخصص بین المللی=آسایش و آرامش شما دوست عزیز. کیفیت اتفاقی نیست. موفقیت شما آروزی ماست. باما حرفه ای شوید. یک بار رانندگی رابیاموزید وبرای همیشه از رانندگی خود لذت واقعی راببرید. مطالب این وبلاگ کاملا تخصصی بوده و توصیه می شود از کلیه صفحات بازدید به عمل آورید. ازکلیه متخصصین بین المللی برای برگزاری دوره های مختلف در داخل و خارج دعوت به همکاری می گردد، لطفا رزومه کاری خارج از کشور خود را برای ما ارسال فرمایید.

مدیر وبلاگ : ramtin karimi
نویسندگان
نظرسنجی
نظرشما در مورد پروتال بین المللی رانندگی کریمی چیست؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 

رنک الکسا

دیکشنری

اوقات شرعی

كد ساعت و تاريخ

پیج رنک

وضعیت آب و هوا

حدیث

رنک الکسا

ابزار امتیاز دهی

تماس با ما
پرتال آموزشی و استخدامی
نایت اسکین-ابزار گوکل
نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by Night-Skin

نایت اسکین ، مرجع قالب و ابزارهای وبلاگ نویسیابزار معرفی وبلاگ به دوستان

استخدام نیوز
سیستم افزایش آمار هوشمند تک باکس

Check Page Rank of your Web site pages instantly:

This page rank checking tool is powered by Page Rank Checker service